Jesle Praha 4

Na přání maminek v LUPÁČKU nově otevíráme jesličky! Jesle Praha 4 se nachází v klidné ulici Kloboukova 27 v rodinném domě se zahradou, která poskytuje dětem příjemné prostředí s maximálním bezpečím. Stejně jako naše soukromá školka Praha 4, tak i jesličky Praha 4 splňují všechna platná povolení a hygienicky schválené normy Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Přijďte si hrát do jesliček na Praze 4!

Soukromé jesle Praha 4

Soukromé jesličky Praha 4 – LUPÁČEK – zajišťují celodenní péči o děti od jednoho roku. Dbáme na harmonický rozvoj osobnosti dítěte v rodinném prostředí a přátelském kolektivu. Díky individuálnímu přístupu v našich jesličkách se děti velmi snadno začlení do kolektivu a rozvijí své komunikační dovednosti. Pro děti připravujeme pestré celodenní programy formou hry, které komplexně rozvijí jejich tělesnou a duševní stránku.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vás v jesličkách na Praze 4 – LUPÁČEK.

Viděli jsme:

Buďte svůj díky novým pánským hodinkám

Dejte najevo, že máte styl! Prostřednictvím pánských hodinek z naší nabídky můžete ukázat, že charizma a šarm Vám není cizí. Vybírejte hodinky z našeho širokého sortimentu.

Dnes: 25.5.2016   Svátek má: Viola

Novinky

(22.07.2015)

Otevíráme jesličky pro nejmenšíV LUPÁČKU pro Vás nově otevíráme jesličky, v nichž zajišťujeme celodenní péči o děti od jednoho roku. Přijďte si k nám hrát!

---------------------------------číst více

(21.04.2015)

Krásné divadelní představeníProhlédněte si fotky z divadelního představení, které se v LUPÁČKU konalo 13. dubna 2015. Navštívilo nás divadlo Koloběžka. Fotky zde.

---------------------------------číst více

Kontakt

Adresa:

WARCHISEAU Enterprise s.r.o.
Kloboukova 27,
Praha 4 - Roztyly

IČO: 018 53 562


Tel.: +420 733 733 245 (13:00 - 18:00)
Email: info@lupacek.cz


Otevřeno: Po-Pá: 6:30 - 18:00


  Služby
Lupáček